Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/adora/public_html/plugins/system/admintools/admintools/core.php on line 33

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/adora/public_html/plugins/system/admintools/admintools/pro.php on line 39
Контакт

Контакт

АДОРА

Адреса:
Иво Лола Рибар бр. 163 Тетово 1200 Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Мобилен: 070-357-025

http://adora.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.